تماس با ما
77600611

سبد خرید شما

Shopping Cart سبد خريد شما در حال حاضر خالي مي باشد.

آمار سایت

بازدید امروز :11
بازدید دیروز :40
بازدید در ماه قبل :1454
بازدید کل :34322

اخبار جدید

خانه > خدمات > اخبار > صنف تاسیسات تهران

صنف تاسیسات تهران

مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه صنف فروشندگان لوازم شوفاژ و تهویه مطبوع تهران

 

تاسیس اتحادیه فروشندگان لوازم شوفاژ و تهویه مطبوع نیاز موجهی بود که در سال 1365 با همت تعدادی از معتمدین و مشتاقان صنف که به مشکلاتی از قبیل پراکندگی اعضای صنف و عدم تجمیع وقوف کامل و کافی داشتند به مرحله اقدام در آمد.
در حقیقت این هییت موسس جهت دفاع از منافع صنف همت گماشته بودند بنابراین با یک نظر ثابت و واحد در نیمه اول سال 1365 اتحادیه صنفی را بنیان گذاشتند.

لذا پس از تهیه مقدمات کار در تاریخ 19/6/1365 انتخابات صنفی انجام پذیرفت و آقایان حاج رضا مشهدی - جعفر شکیب-مجتبی نوریان-محمد رضا جعفریان به همراه حاجی امیر عباس شاه آبادی و مهدی استاد برگزیده شدند.
ابتدا جلسات را در طبقه فوقانی یکی از فروشگاههای لوازم شوفاژ واقع در خیابان طالقانی با همکاریهای صمیمانه تشکیل می دادند.
اما امکانات محدود محل مذکور ایجاب کرد تا محل جدیدی جهت استقرار اتحادیه در نظر گرفته شود.بنابراین مکانی در نزدیکی چهارراه بهار که این منطقه در بورس و مرکزیت صنف قرار داشت به اجاره اتحادیه در آمد و در این محل هییت مدیره فرصتی یافت تا با تشکیل جلسات متعدد و بررسی و ارایه پیشنهادات به تدوین اساسنامه صنف و تنظیم سایر امور بپردازد و بلافاصله پس از تصویب اساسنامه توسط مجمع امور صنفی و سایر مراجع ذیربط عملا فعالیتهای خود را قانونمند نمود ومقرر شد جلسات هر پانزده روز یکبار تشکیل شود تا به موارد مطروحه پاسخ داده شود که در پیشرفت و موفقیت اتحادیه گامهای تازه تری برداشته شود بدین ترتیب دو سال گذشت و مشاهده شد در چنین محلی ارتباط با مراجعین به سهولت میسر نیست.
هییت مدیره در سال 1367 با مساعدت اعضای صنف موفق به خرید یک دستگاه آپارتمان با موقعیت مناسب و وسعت قابل توجه گردید که هم اکنون با کاربری مطلوب مورد استفاده اتحادیه می باشد.در این زمان فارغ از فراز ونشیب های جابه جایی محل اتحادیه فرصتی فراهم گردید تا اجرای مکاتبات و انجام موارد دقیق اساسنامه مورد توجه خاص قرار گیرد وامور جاری از تعیین و دریافت حق عضویت سالیانه که از اهم امور در تنظیم بودجه اتحادیه می باشد با ارزیابی دقیق از ابتدا به صورت درجه بندی به مقتضای موقعیت ومساحت واحد صنفی دریافت و هر ساله با تجدید نظر منصفانه استمرار یابد.
صدور پروانه کسب-رسیدگی به شکایات-تشکیل جلسات آموزشی-عملکرد مالیاتی و برگزاری انتخابات هییت مدیره که هر 4 سال یکبار علی الدوام با تمهیدات وتشریفات خاص خود صورت می پذیرد.
انتخابات اخیر در تاریخ 21/12/1386 برگزار گرديد و پیامد آن آقايان مهندس محمد باقر معتمد(رئيس اتحاديه) و محمد باقر اسکندری (معاونت )-علی حاجی حسنی(خزانه دار)-غلامرضا حبیبی(دبير) -محمد مسیب زاده(بازرس) به عنوان 5 نفر اعضاي هییت مدیره انتخاب گرديدند که هم اکنون با زحمات بی دریغ در رفع نقصانها و افزایش کار آیی و بهره وری در طریق موفقیت رهنمون می باشند.

سایت رسمی اتحادیه صنف فروشندگان لوازم شوفاژ و تهويه مطبوع تهران

 
top